Відпочинок на воді

БОКОВЕНЬКА пропонує різноманітні можливості для активного відпочинку на воді, щоб кожен гість знайшов щось для себе!

Заміський комплекс "Боковенька" запрошує вас зануритися у світ незабутніх водних розваг! Наш комплекс пропонує широкий вибір активностей на воді, які подарують вам справжнє задоволення та відчуття свіжості.

Приєднуйтесь до нас для незабутніх водних пригод, де кожен знайде щось для себе та отримає заряд позитивних емоцій!

Катамарани - для тих, хто бажає спокійного відпочинку на воді, ми пропонуємо прогулянки на катамаранах. Ви можете насолодитися красою природи, плаваючи по водним просторам та відчуваючи лагідні коливання.

Водні байки - це спосіб поєднати велосипед та воду. Ці круті транспортні засоби дозволяють плавати по воді, використовуючи педалі, що закріплені на спеціальному флотуючому каркасі. Вони дозволяють вам відчувати себе як на велосипеді, тільки замість асфальту - гладь води! Це чудовий спосіб покращити фізичну форму, одночасно насолоджуючись природою.

Водні Sup-дошки - це ще один захоплюючий спосіб відчути себе на воді. Стати на дошку і плавати, використовуючи весло для руху, - це чудовий спосіб насолоджуватися активним відпочинком і при цьому насолоджуватися красою водних просторів. SUP-дошки доступні для людей будь-якого віку та рівня підготовки, що робить їх ідеальним варіантом для сімейного відпочинку або відпочинку з друзями.

Басейни - у нашій базі відпочинку є як дитячий, так і дорослий басейни. Для малечі є безпечне та зручне місце для купання та веселощів, а дорослі можуть розслабитися в басейні з комфортом, насолоджуючись прохолодою та водними процедурами.

Незалежно від того, який вид водного відпочинку ви оберете, ми гарантуємо, що ваш відпочинок буде незабутнім та наповненим яскравими враженнями!