Завітайте до Боковеньки і переконайтеся в тому, що ваше задоволення - наш пріоритет!

Ми чекаємо наших гостей з відкритими обіймами і готові зробити все можливе, щоб ваше перебування у нашому комплексі стало незабутнім! Наші послуги включають розкішні номери для відпочинку, смачну кухню, розважальні заходи для всієї родини та релаксацію в бані та чані. Ми прагнемо створити атмосферу, де ви зможете відпочити та насолодитися кожною миттю!
Ми пропонуємо
Ресторан 1
Ресторан
Чан 2
Чан
Лазня 3
Лазня
Відпочинок на воді 4
Відпочинок на воді
Room Service 5
Room Service
Супутні послуги

Денне відвідування території заміського комплексу
Денне відвідування території заміського комплексу

У нашому комплексі гості мають можливість денного відвідування території без необхідності бронювання номера! Це означає, що ви можете прийти до нас просто на один день, щоб насолодитися красою мальовничого місця та провести час в затишній атмосфері нашого комплексу.

Дорослий квиток за день перебування на одну людину - 500 грн. Дитячий квиток (діти від 6 до 12 років) - 200 грн.

У вартість включено користування шезлонгом, басейном і безкоштовними дитячими розвагами. Діти до 6 років - безкоштовно, без надання шезлонга.

Фотосесія
Фотосесія

На території нашого комплексу ви маєте можливість провести чудову фотосесію! Незалежно від того, чи ви плануєте весільну фотосесію, сімейний портрет або просто бажаєте запам'ятати особливі моменти свого відпочинку, наша мальовнича територія створить чудову атмосферу для ваших знімків!

Вартість 2 годин фотосесії - 1000 грн.

БОКОВЕНЬКА shop
БОКОВЕНЬКА shop

На рецепції ви знайдете все необхідне для комфортного відпочинку! Ми пропонуємо широкий вибір товарів, які допоможуть зробити ваше перебування у нашому комплексі ще приємнішим. Ви можете придбати доглядові засоби, пляжне взуття, сумки, купальники та багато іншого.